Вплив сільського господарства на розвиток економіки України
Ключові слова:
agriculture, Ukraine economy, development, state support.Анотація
В даній статті розглядається вплив сільського господарства на розвиток економіки України і аналіз сільського господарства як одного з найважливіших секторів національної економіки, Проаналізовано основні причини, що сповільнюють розвиток сільського господарства. Досліджено, як фінансово підтримує держава даний сектор. Адже, сільське господарство як частина економіки не тільки займає велику долю у ВВП, зовнішніх ринкових відносинах і на ринку праці, але й є важливим споживачем товарів та послуг інших сфер, створює в них робочі місця. Тому воно може мати сильний вплив на розвиток галузей виробництва та економічну стабільність держави. В статті досліджено проблеми реформування, розвитку та ефективної діяльності сільського господарства, які в сучасних умовах набувають великої актуальності. Сьогодні економіка України зазнає змін структури, тому для того, щоб вибрати напрями руху в майбутньому необхідна оцінка взаємозв’язків сільського господарства і національної економіки.
Посилання
Прокопенко К.О. Сільське господарство в макроекономічних показниках // Економіка і прогнозування. – 2001. – №3. – С. 123-139.
Коваленко Ю. С. Сільськогосподарське підприємство в ринковому середовищі. — К.: ІАЕ УААН, 2000. — 200 с.
Андрійчук В. Г. Економіка аграрних підприємств. — К.: ІЗМН, 1996. —510 с.
Аналіз обсягів сільськогосподарського виробництва та проблеми його інвестування: [Електронне джерело]. - Режим доступу: http://www.rusnauka.com/29_SSN_2013/Economics/12_146081.doc.htm
Місце і роль сільського господарства у суспільному виробництві, його особливості: [Електронне джерело]. - Режим доступу: http://library.if.ua/book/61/4376.html
Офіційний сайт Державного комітету статистики: [Електронне джерело]. - Режим доступу: України www.ukrstat.gov.ua
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.