Роль коучингу в політиці ефективного управління персоналом
Ключові слова:
коучинг, бізнес-коучинг, командний коучинг, конкурентоспроможність, мотивація праці, продуктивність, функції коучингу.Анотація
В даній статті розглядаються основні поняття у сфері кадрового менеджменту, з урахуванням бізнес-процесів на виробництві, сучасний стан та основні шляхи розвитку інновацій в управлінні персоналом. Крім того, у статті зазначено схему політики ефективного управління персоналом та обґрунтовано актуальність дослідження коучингу у цій системі. Розкрито декілька підходів до визначення поняття коучингу. Наведені його види та обґрунтовані ті його стилі, що є найбільш ефективними. Сформовано основні принципи коуча, якими він має керуватись задля створення успішного робочого колективу. Досліджено значення впиву коучингу на розвиток компанії та підвищення її конкурентоспроможності. Доведено, що кваліфікований, якісний відбір кадрів здатен багаторазово підвищити ефективність роботи компаній. Зазначено, що інноваційна політика у сфері управління персоналом створює сприятливі умови праці, а також забезпечує можливість кар'єрного росту і необхідну ступінь впевненості в завтрашньому дні. Сформульовано основні функції коучингу, що здійснюють значний вплив на прискорення розвитку підприємства. Наведено рекомендації щодо впровадження коучингу на підприємства.
Посилання
Уитмор Дж. Коучинг высокой эффективности/ Дж. Уитмор// М. МАК. – 2005. – 42 с.
Виккерс А. Коучинг/ А. Виккерс, С. Бавистер// Q. Learning. – 2010. – 107 с.
Уитмор Дж. Внутренняя сила лидера. Коучинг как метод управления персоналом// Дж. Уитмор// М. МАК. – 2005. – 63 с.
Шекшня С. В. Как эффективно управлять свободными людьми/ С. В. Шекшня // М.: Альпина Паблишер. – 2013. – 57 с.
Маслоу А. Мотивация и личность, 3 издание/ А. Маслоу// Озон.ру. – 2011. – 71 с.
Госсен Пол. Трансформация бизнеса/ Пол Госсен// Киев. София. – 2009. – 43 c.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.