АНАЛІЗ КРЕДИТНИХ ВІДНОСИН В УКРАЇНІ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ
Ключові слова:
кредит, кредитна, система валюта, кредитна політика, кредитування, банківська система.Анотація
Стаття присвячена дослідженню кредитних відносин в Україні в сучасних умовах економічної кризи. В ній з’ясовано проблеми розвитку кредитних відносин в Україні та запропоновано заходи щодо мінімізації кредитних ризиків та удосконалення законодавчої бази щодо функціонування кредитного ринку та ефективного функціонування сегменту міжнародного кредитування в Україні. Авторами була переглянута діюча інфраструктура кредитного ринку України. Нами була проаналізована проблема державного сегменту кредитування. В даній статті розглянута проблема нормативно-правової бази кредитного ринку в Україні та запропоновані засоби, за допомогою яких можливо чітко регламентувати механізм регулювання кредитного ринку та об’єктів кредитних відносин. У статті наведені та проаналізовані статистичні дані щодо наданих кредитів у період з 2005 до 2015 рр. Нами була розглянута динаміка надання довгострокових та короткострокових кредитів, кредитів в національній та іноземній валюті,надання кредитів резидентам та нерезидентам.
Посилання
Бюлетень Національного банку України. – 2015. – № 2.
Рогожнікова Н.В. Основні тенденції банківського кредитування в сучасних умовах фінансово-економічної кризи / Н.В. Рогожнікова // Фінансовий простір. – 2015. - № 3(19). – С. 72-77.
Національний Банк України // Офіційний сайт [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.bank.gov.ua.
Макроекономічний та монетарний огляд // НБУ. – 2015. – Січень. – 13 с.
Банківська система-2015: виклики та перспективи // НБУ. – 2015. – лютий. – 48 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.