ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ЯК ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
публічне управління, соціально-економічний розвиток територій, програми, проекти, проектний менеджмент (управління проектами).Анотація
Досліджено сучасні проблеми територіального розвитку в Україні та можливості їх вирішення на основі проектного підходу. Визначено та систематизовано основні проблеми реалізації проектного підходу на рівні територій. Запропоновано методичні підходи щодо їх вирішення та удосконалення регіонального управління з урахуванням сучасного проектного підходу.
Посилання
Федорчак О.В. Проектний підхід як інноваційний механізм державного управління
Цегольник П.А. Технологія управління проектами в державному управлінні: потенціал застосу- вання та шляхи підготовки фахівців // Вісн. УА ДУ. - 2001. - № 3. - С. 346-353.
Про Концепцію державної регіональної політики : Указ Президента України від 25 трав. 2001 р. № 341 // Офіц. вісн. України. – 2001. – № 22. – Ст. 983.
Методичні рекомендації щодо формування регіональних стратегій розвитку. Затверджено наказом Міністерства економіки України 29 лип. 2002 р.
Закон України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» від 23 березня 2000 р. № 1602-III
Видання проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток». – Режим доступу : www.rgd.org.ua.
Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2015 року. Затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лип. 2006 р. № 1001// Офіц. вісн. України. – 2006. – № 30. – С. 36 – 78.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.