Співпраця наукових інститутів (на прикладі Науково-дослідного економічного інституту України (НДЕІ))
Ключові слова:
наукова установа, інститут, співпраця, міжнародна співпраця, економіка, наука, дослідження, розробка, проект.Анотація
В статті досліджується значення та можливості співпраці, розглядаються переваги взаємодії наукових установ. Вивчаються умови співробітництва, задіяність сторін.
Головним об’єктом дослідження в роботі виступає Науково-дослідний економічний інститут (НДЕІ), його внутрішні та зовнішні зв’язки. Висвітлюються спільні проекти з іншими установами, значимість та важливість співпраці для виробництва, суспільства та економіки в цілому.
В статті наведені реальні проекти, що вже були спільно розроблені та впроваджені, а також майбутні проекти, угоди яких підписано. Досліджено результати співпраці Інституту в сфері вищої освіти та науки. Також описано стратегію розвитку міжнародних зв’язків на найближче майбутнє.
Дослідження теми співпраці доводить, що спільні розробки та дослідження дають вагомі результати для всіх сторін-учасників, сприяє зростанню економічної та соціальної ефективності, підвищенню інноваційного та науково-технічного рівня виконання завдань, дає змогу обмінюватися досвідом, кадрами, проводити стажування, спільні наукові конференції та семінари, лекції як для працівників, так і для студентів.
Посилання
Денисюк В. А. Стратегія розвитку міжнародних зв’язків на 2012-2017 роки / В. А. Денисюк // Проблеми науки. – 2011. – № 11 – С. 11–17.
Тропіна В. Роль вітчизняної науки та високих технологій у входженні України до європейського інтеграційного простору / В. Тропіна // Фінанси України. – 2010. –№ 5. – С. 15–31.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.