ПРОТИРІЧЧЯ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ
Ключові слова:
інвестиції, іноземні інвестиції, міжнародне наукове співробітництво.Анотація
У статті аналізується сучасний стан надходжень іноземних інвестицій в Україну за регіонами та галузями. Визначаються чинники, які стримують вкладення іноземного капіталу в українську економіку, а також протиріччя залучення іноземних інвестицій в Україну, у тому числі і у науково-технологічну сферу.
Посилання
Александрова В. П. Економіка знань та її перспективи для України / В. П. Александрова. – К.: Ін-т екон. прогнозув. НАН України, 2004. – 161 с.
Базилевич В. Д., Ільїн В. В. Інтелектуальна власність: креатини метафізичного пошуку / В. Д. Базилевич, В. В. Ільїн – К.: Знання, 2008. – 687 с.
Головінов О. М. Держава у ринковому середовищі: питання теорії: Монографія / О. М. Головінов. – Донецьк: ДонНУЕТ, 2007. – 279 с.
Закон України «Про охорону прав на промислові зразки» від 15.12.1993 р. № 3688-ХІІ.
Ляшенко О. М. Моделі кластеризації та трансферу технологій в умовах глобального середовища: Монографія / О. М. Ляшенко. – Тернопіль: економічна думка, 2007. – 366 с.
Пабат А. Економічні інноваційні чинники розвитку національного енергетичного комплексу / А. Пабат // Економіст. – 2007. – № 2. – С. 36-38.
Регіони України [Стат. зб.] Ч. І / [за ред. О. Г. Осауленка]. – К.: Держстат. України, 2012. – 358 с.
Регіони України [Стат. зб.] Ч. І / [за ред. О. Г. Осауленка]. – К.: Держстат. України, 2013. – 387 с.
Регіони України: проблеми та пріоритети соціально-економічного розвитку: Монографія. / За ред. З. С. Варналія. – К.: Знання України, 2005. – 498 с.
Трансформація економік у глобальному економічному середовищі / За ред. І. Ф. Комарницького. – Чернівці: Рута, 2006. – 272 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.