Виробничий потенціал підприємства та підходи до його оцінки
Ключові слова:
потенціал підприємства, виробничий потенціал підприємства, складові виробничого потенціалу підприємства, оцінка виробничого потенціалу підприємства.Анотація
В статті розглянуто теоретичні основи тлумачення терміну «виробничий потенціал підприємства», досліджено підходи до визначення його структури та складу, проаналізовано основні методи його оцінки. В ході роботи також було розглянуто системи показників відповідно до кожного методу оцінки виробничого потенціалу.
Посилання
Анчишкин А.И, Прогнозирование роста экономики. - М.: Экономика, 1996. - 98с.
Донец Ю.Ю. Эффективность использования производственного потенциала. - Киев.: Знание, 1998. - 123 с.
Кривов'язюк І.В. Економічна діагностика [текст]: навч. посіб. / І. В. Кривов'язюк. - К.: Центр учбової літератури, 2013. - 456 с.
Прохорова В.В. Потенціал підприємства: формування,управління та розвиток: колективнамо- нографія / В.В. Прохорова. – Х.: НТМТ, 2013 – 34 с.
Сосненко Л.С. Анализ экономического потенциала действующего предприятия. – М.: Издательский дом «экономической литературы», 2003. – 208с.
Федонин, О. С. Потенціал підприємства: формування та оцінка / О. С. Федонин. – К. : КНЕУ, 2004. – 316 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.