ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ В УКРАЇНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ: ОЦІНКА ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ
Ключові слова:
євроінтеграція, європейці, інтеграція, культура, менталітет, студенти, українці, цінностіАнотація
Стаття присвячена характеристиці основних тенденцій розвитку ціннісної системи українців. В статті аналізуються європейські та українські цінності різних поколінь, розкривається тенденція наближення менталітету сучасного студента до європейського. Досліджується патріотична свідомість українців паралельно з Європою. Відображується європейська направленість українців та їх бачення щодо безпосередньо України в складі Євросоюзу. Визначається найбільш привабливий фактор членства в ЄС на думку українських студентів. У статті охарактеризована громадська та екологічна культура, рівень толерантності українців 2017 року та студентів 2019 року. Стаття знайомить з результатами досліджень проведеним авторами цієї статті, «Євробарометром» та Інститутом Горшеніна у співпраці з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Особливу увагу акцентується на співставленні цінностей українців та європейців. Виділяються і описуються характерні особливості ментальної культури наших громадян. Актуальність даної статті полягає в сучасному аналізі відношення українців до Європейського союзу, дослідженні їх спільних цінностей як запоруки успішного партнерства.
Посилання
Інститутом Горшеніна у співпраці з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі (2017) Українське суспільство та європейські цінності, Київ: Інститутом Горшеніна. - [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://jeanmonnet.kpi.ua/en/project-results/
European Commission (2018) Standard Eurobarometer 89 , Brussels: Kantar Public Brussels. - [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://ec.europa.eu/commfrontoffice/publicopinion/index.cfm/ResultDoc/download/DocumentKy/83548.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.