ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ФІНАНСУВАННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
будівельна галузь, житлове будівництво, обсяги будівельних робіт, іпотека.Анотація
У статті досліджено сучасні проблеми та перспективи фінансування в сфері будівництва в Україні та розглянуто сучасний стан будівельної галузі. Авторами з’ясовано, що будівництво в Україні нині перебуває в стані зростання. Розглянуто основні проблеми фінансування та перспективи його розвитку.
Визначено, що ключовими проблемами у розвитку галузі будівництва є: відсутність інвестування у галузь будівництва, застарілість техніки та технології будівництва, високі витрати на сировину, електроенергію та паливно-мастильні матеріали, високі відсотки на державні кредити для підприємств, високі амортизаційні відрахування, низька трудова дисципліна, але не зважаючи на всі ці проблеми, в 2016 році індекс будівництва рекордно збільшився порівняно з останніми роками .
Виявлено тенденції та досліджено перспективи розвитку будівництва в Україні та шляхи збільшення фінансування, що дасть змогу продемонструвати динаміку обсягів виконання будівельно-монтажних робіт в Україні.
Посилання
Електронний ресурс //Режим доступу: https://www.unian.ua
Тимофеєва О.А. Державне регулювання галузі будівництва житлової нерухомості. дисертація [Електронний ресурс]
Фесенко Т. Г. Формування змісту портфеля інвестиційно-будівельних проектів [Електронний ресурс] / Т. Г. Фесенко // Вісник Національного технічного університету "ХПІ". Серія : Стратегічне управління, управління портфелями, програмами та проектами. – 2014. – № 2. – С. 45–52. – Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vntux_ctr_2014_2_10
Тищенко О.П. Європейський підхід до розвитку житлового господарства: орієнтири для України / О.П. Тищенко // Актуальні проблеми економіки. – 2015. – № 3.
Електронний ресурс //Режим доступу: http://rada.gov.ua/
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.