Методологія еволюційної теорії щодо впливу політичної, інституціональної та структурної складової на економіку України
Ключові слова:
еволюційна теорія, національне господарство, економіка розвитку, економіка становлення, економіка інституціонально збалансована, економіка інституціонально незбалансована, праця, ресурси, капіталАнотація
В даній статті базуючись на еволюційній методології (методологічному опуляціонізмі). Здійснено аналіз національних господарських систем за політико-економічними, інституціональними і структурно-відтворювальними ознаками. Запропоновано характеристику економік «розвитку» і «становлення», «інституціонально збалансованої» та «інституціонально незбалансованої» економік, та економік «введених капіталом», «працею» і «природними ресурсами». На основі цієї методології розкрито відмінності національної економіки України від економік країн, що розвиваються, та обгрунтовано напрями її соціально-економічної стабілізації.
Посилання
Вишневський В.П. Глобальна неоіндустріалізація та її уроки України/ В.П. Вишневський// Економіка України.– 2016. –№8. – C.32-37.
Звєряков М.І. Уроки ринкової трансформації в Україні/ М.І. Звєряков // Економіка України.– 2016.–№8. – с.8.
Геєць В.М. Особливості взаємозв’язку економічних і політичних передумов реконструктивного розвитку економіки України / В.М.Геєць.// Економіка України. – 2016. –№12. – C. 11- 17.
Геєць В.М. Суспільний капітал-25 одержавленість чи державотворчисть? / В.М.Геєць// Економіка України. – 2016. – №8. – с.4.
Гулянюк Ю.Про майбутнє країни без майбутнього /Ю.Гуляню//Дзеркало тижня . – №30 (276). – с.4.
Самаєва Ю. Сату Кахконен: «Це сором, якщо надані нам кошти не будуть освоєні» / Ю. Самаєва // Дзеркало тижня. – 2017.– №13.– с.2.
Савченко О. Співпраця з МВФ: виконати програму і відмовитися від кредиту/ О. Савченко // Дзеркало тижня. – 2016.– №32 (282). – с.6.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.