СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ
Ключові слова:
підприємництво, реєстрація, ліцензування, економічні ризики, податковий тягар.Анотація
У даній статті досліджені сучасні проблеми підприємництва, які є негативними факторами, що гальмують становлення, розвиток та зростання ринкової економіки в Україні
Посилання
Варналій З.С. Мале підприємництво: основи теорії і практики / Варналій З.С. – К.: Т-во «Знання», КОО, 2001. – С. 78-89
Закон України із змінами, внесеними згідно із Законами України від 07.07.2011 №3610-VI «Про ліцензування певних видів господарської діяльності.
Закон України від 07.04.2011 №3205-17 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи - підприємця».
«Налоговый кодекс до неузнаваемости перекроил налог на прибыть» / Z-Украина [Електронний ресурс]. – Режим доступу до статті: http://zet.in.ua/byudzhet/nalogovyjkodeks-do-neuznavaemosti-perekroil-nalog-na-pribyl/#more-1466
Постанова Кабінету міністрів України від 27.01.2010 №63 «Про внесення змін до переліків органів ліцензування та документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності».
Постанова Кабінету міністрів України від 27.07.2011 №798 «Про затвердження переліку органів ліцензування».
Постанова Кабінету міністрів України від 21.05.2009 №498 «Про термін дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу».
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.