Аналіз сучасної торговельної політики України
Ключові слова:
торговельна політика України, лібералізація, інтеграція, імпорт, експорт, демпінг.Анотація
Робота присвячена дослідженню торгівельної політики України. В статті розглянуто основні етапи формування торгівельного режиму, адаптацію торговельної політики України згідно до вимог СОТ . Проаналізовано захист національних виробників. Визначено зміни в законодавчій базі, які набули чинності після вступу України до Світової організації торгівлі. Дана стаття буде цікавою студентам, аспірантам, викладачам, а також усім, хто цікавиться економічною діяльністю України, зокрема, її торговельною політикою.
Посилання
ЗУ «Про ратифікацію Протоколу про вступ України до Світової організації торгівлі». Відомості ВРУ:-К.: від 10.04.2008 року. – [електронний ресурс] – Режим доступу: www.rada.gov.ua.
Економічні дослідження Світового банку. Україна 2000-2005. – К.: «КОЗАКИ», 2005
Матеріали парламентських слухань «Стан підготовки вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ), проблеми та перспективи», 1 листопада 2006 р.
ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України з питань захисту національного товаровиробника від субсидованого, демпінгового та зростаючого імпорту». Відомості ВРУ:-К.: від 10.04.2008 року. – [електронний ресурс] – Режим доступу: www.rada.gov.ua.
ЗУ «Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту». Відомості ВРУ:-К.: від 03.08.2012 року. – [електронний ресурс] – Режим доступу: www.rada.gov.ua.
ЗУ «Про застосування спецзаходів щодо імпорту в Україну». Відомості ВРУ:-К.: від 03.08.2012 року. – [електронний ресурс] – Режим доступу: www.rada.gov.ua.
ЗУ «Про захист національного товаровиробника від субсидованого імпорту». Відомості ВРУ:-К.: від 13.03.2012 року. – [електронний ресурс] – Режим доступу: www.rada.gov.ua.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.