Механізм взаємодії фіскальної та монетарної політики держави
Ключові слова:
фіскальна політика, монетарна політика, кейнсіанська модель, класична модель.Анотація
В цій статті досліджені механізми взаємодії фіскальної та монетарної політик, для забезпечення економічного розвитку держави.
фіскальна політика, монетарна політика, кейнсіанська модель, класична модель.
Посилання
Андрущак Є.М. Організаційно-економічні аспекти координації грошово-кредитної та фіскальної політики в Україні / Є.М. Андрущак, В.С. Хар // Науковий журнал «Економіка та управління» . – 2010. – № 2 . – С.55-61.
Баженова Ю. Моделювання впливу монетарних та фіскальних змінних на економіку України// Економіка та держава. – 2009. – №2.- С. 29-31.
Запатріна І. Фінансова політика та її вплив на економічне зростання// Економіст. – 2009. – №3. – С. 27-31.
Манцуров І. Монетарна політика та її вплив на конкурентоспроможність економіки та її зростання// Економіка та держава. – 2009.- №4.- С. 19-20.
Мікроекономіка і макроекономіка: Підруч. для студентів екон. спец. закл. освіти: у 2 ч./С. Будагівська, О.Кілієвич, І. Луніна та ін.; За заг. ред.
С. Будаговської. – К.: Основи, 1998. – С. 449-469.
Лагутін В.Д. Бюджетна та монетарна політика: координація в трансформаційній економіці: м онографія / В.Д. Лагутін . – К.: КНТЕУ, 2007. – 247 с.
Небава М.І. Макроекономіка. Тематичний тлумачний словник термінів. Навчальний посібник.– Вінниця: ВДТУ, 2000. – С. 116-122.
Опарін В.М. Фіскальні засоби стимулювання економічного зростання/ В.М.Опарін, М.М.Фельдгольц// Фінанси України. – 2009.- №10.- С. 61-70.
Сліпченко Т. Монетарний механізм макроекономічної координації економічного зростання // Вісник Тернопільської академії народного господарства.- 2005.- №4.- С. 77-85.
Інтернет джерела – www.gufer.net
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.