ПРАВОВІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
корпоративне управління, корпоративна соціальна відповідальність, правове регулювання корпоративної соціальної відповідальності, соціальна відповідальністьАнотація
У даній статті розглядається проблема законодавчого регулювання елементів корпоративної соціальної відповідальності підприємств України. Автором досліджено законодавчі основи в сфері корпоративної соціальної відповідальності, методи впровадження елементів корпоративної соціальної відповідальності, та відповідальність за недотримання норм законів.
Посилання
Закон України «Про акціонерні товариства» : за станом на 17 вересня 2008 року [Електронний ресурс] / Верховна Рада України [№514-VI]. – Режим доступу до закону: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=514-17.
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за правопорушення на ринку цінних паперів» : за станом на 25 грудня 2008 року [Електронний ресурс] / Верховна Рада України [№801-VI]. – Режим доступу до закону:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=801-17.
Закон України «Про господарські товариства» : за станом на 19 вересня 1991 року [Електронний ресурс] / Верховна Рада України [№1576-XII]. – Режим доступу до закону: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1576-12.
Закон України «Про приватизацію Державного майна» : за станом на 28 грудня 2007 року [Електронний ресурс] / Верховна Рада України [№107-VI]. – Режим доступу до закону: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2007_12_28/T216300.html.
Кодекс України про адміністративні правопорушення: за станом на 19 вересня 1991 року [Електронний ресурс] / Верховна Рада України. – Режим доступу до закону: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=80731-10.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.