СУТНІСНІ СКЛАДОВІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Ключові слова:
тактичні цілі, стратегічні цілі, загальносистемні принципи, забезпечувальні принципи, результуючі принципи, управління інноваційною діяльністю підприємства.Анотація
В статті проаналізовані наявні науково-методичні підходи до визначення управління інноваційною діяльністю промислових підприємств. Обґрунтовано, що складовими елементами системи є цілі, принципи, функції та методи які тісно взаємопов’язані між собою. Розкривається системний характер процесу управління інноваційною діяльністю, досліджуються основні складові елементи системи управління інноваційною діяльністю: цільова спрямованість, базові принципи, функції та методи, що систематизуються і класифікуються за рівнем системи, за способом впливу, за напрямом впливу, за характером впливу, за функціональним складом та дають можливість визначити системну сутність управління інноваційною діяльністю промислових підприємств. Аналіз вищезазначених підходів і положень дає можливість визначити системну сутність управління інноваційною діяльністю промислових підприємств та на цих теоретичних засадах сприяти пошуку напрямів його удосконалення.
Посилання
Пєтухова О.М., 2015, Управління інноваційною діяльністю підприємства: стан, тенденції, теоретико-методологічне забезпечення. Формування ринкових відносин в Україні. №2 (165). С.49-54.
Николюк О.М., 2016, Напрями сприяння інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств. Економіка України. №10 (659). С.35-45.
Молодоженя М.С., 2016, Інноваційні проекти підприємств торгівлі. Економіка України. №4(653).С.92-103.
Римар М.В., 2012, Етапи та принципи здійснення інноваційної діяльності підприємства. Вісник національного університету Львівська політехніка №725. С.360-365.
Амоша О.І., 2017. Інноваційний розвиток промислових підприємств у регіонах: проблеми та перспективи. Економіка України.- №3(664). С.20-34.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Сучасні проблеми економіки і підприємництво
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.